Submit your CV here
Rečni Brodovi

Chef de Partie na rečnom brodu

Kompanija „Scenic“ zapošljava KUVARE na rečnim brodovima u Evropi. Pošaljite Vaš CV na mail [email protected] i PRIJAVITE SE ZA POSAO! Bez naplate posredovanja u zapošljavanju!

USLOVI ZA PRIJAVU:

  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Kuvarska diploma ili sertifikat
  • Radno iskustvo na poziciji za koju se prijavljujete

ZADUŽENJA KOJA IMA CHEF DE PARTIE:

  • Odgovornost za vođenje multikulturnog tima u bodskoj kantini.
  • Odgovornost za osiguravanje najvišeg nivoa zadovoljstva i produktivnosti posade
  • Odgovornost za pripremu jela iz menija
  • Osigurava pravilno skladištenje prehrambenih proizvoda u skladu sa propisima USPH-a u njegovoj/njenoj zoni odgovornosti.
  • Osigurava primenu HACCP-a
  • Prisustvo dnevnom jutarnjem sastanku kuvara na kom se utvrđuju prognoze i svakodnevne operacije/aktivnosti
  • Mora biti upoznat sa rasporedom kantina u pogledu bezbednosti i sigurnosti.
  • Potpuno razumevanje brodskih pravila i propisa (SMS) i učestvovanje u svim potrebnim vežbama bezbednosti.

Chef de Partie na brodu kompanije „Scenic“

USLOVI RADA:
– Potpisujete ŠVAJCARSKI TIP UGOVORA direktno sa kompanijom. Ugovor Vam garantuje sigurnu platu, zdravstveno i socijalno osiguranje na brodu i za vreme odmora.
– Trajanje ugovora je 7 do 8 meseci, ali za vreme trajanja ugovora možete da uzmete DVA GODIŠNJA ODMORA.
– Imate DVA SLOBODNA DANA mesečno
Poslodavac refundira Vaše troškove puta (do 700 evra)
Smeštaj, hrana, Internet i pranje veša su besplatni

SPECIJALNI BENEFITI ZA POSADU:
– Mogućnost besplatnog korišćenja teretane i sale za fitnes
– Besplatno šišanje jednom mesečno
– Besplatna sportska masaža jednom mesečno
– Besplatno pranje veša
– Besplatne ekskurzije i treninzi

NAREDNI KORACI:
– Naši regruteri će Vam zakazati kratak Skype intervju
– Ukoliko prođete Skype intervju sa našim HR timom, prosleđujemo Vašu aplikaciju kompaniji.
– Sledi Skype intervju sa HR timom kompanije

Za više informacija pozovite ili pišite na +381600789792 (Viber).

PRIJAVITE SE ZA POSAO

Pošaljite Vaš CV na mail [email protected] i mi ćemo Vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku. Hvala unapred.

POŠALJITE VAŠ CV